Telekomünikasyon

Telekomünikasyon
Göster:
Sırala:

10/100M Ethernet over E1 PRI 2Mbps @ CLR-EoE1-11

CLR-EoE1-11 @  1Port 10/100M Ethernet to E1 PRI 2Mbps Çevirici CLR-EoE1-11 ..

10G DWDM SFP+ Modül İletişime Geçiniz

10G DWDM SFP+ Modül

 10G DWDM SFP+ Modül 10G DWDM SFP+ optik transceiver modüller, 10G E..

37537.1 @ T1/E1 Crossover RJ45 Adaptör İletişime Geçiniz

CLR-PDH-FM100 @ 1 Port E1 Singlemode Fiber Optik Multiplexer

 CLR-PDH-FM100 # 1 Port E1 Fiber Optik Çoklayıcı, Singlemode, SC Duplex 12..

CLR-SFP-L111 @ SDH STM1 SFP Modül 40km

CLR-SFP-L111 @ SDH STM-1 SFP Fiber Optik Modül 155Mbps 40km 1310nm L1.1 # Temel Ö..

CLR-SFP-L112 @ SDH STM1 SFP Modül 80km

CLR-SFP-L112 @ SDH STM-1 SFP Fiber Optik Modül 155Mbps 80km 1550nm L1.2 # Temel Ö..

CLR-SFP-L161 @ SDH STM16 SFP Modül 40km

CLR-SFP-L161 @ SDH STM-16 SFP Fiber Optik Modül 622Mbps 40km 1310nm L16.1 Long Range# Temel..

CLR-SFP-L162 @ SDH STM16 SFP Modül 80km

CLR-SFP-L162 @ SDH STM-16 SFP Fiber Optik Modül 622Mbps 80km 1550nm L16.2 Long Range# Temel..

CLR-SFP-L411 @ SDH STM4 SFP Modül 40km

CLR-SFP-L411 @ SDH STM-4 SFP Fiber Optik Modül 622Mbps 40km 1310nm L4.1 Long Range# Te..

CLR-SFP-L412 @ SDH STM4 SFP Modül 80km

CLR-SFP-L412 @ SDH STM-4 SFP Fiber Optik Modül 622Mbps 80km 1550nm L4.2 Long Range# Te..

DTA-BERT/T @ E1 Jitter G.703-64K 2Mbps PRI Test Cihazı

 DTA-BERT/T # E1 Jitter G.703-64K 2Mbps PRI Test CihazıE1 2Mbps sayısal devrelerin..

E3 34Mbps Koaksiyel Fiber Optik Çevirici @ SDH-E3CF İletişime Geçiniz

E3 34Mbps Koaksiyel Fiber Optik Çevirici @ SDH-E3CF

 SDH-E3CF @ 34Mbps E3 Koaksiyel Fiber Optik Çevirici, SC Duplex 34Mbps ..

F4-56AC @ V.35 to E1 PRI Çevirici 2Mbps AC Power

Fibridge Marka F4-56AC @ V.35 to E1 PRI Çevirici 2Mbps AC Besleme E1 Arayüzü ..

F4-56DC @ V.35 to E1 PRI Çevirici 2Mbps DC Power

Fibridge Marka F4-56DC @ V.35 to E1 PRI Çevirici 2Mbps DC Besleme E1 Arayüzü ..