Sunucu Ürünleri

Sunucu Ürünleri
Göster:
Sırala:
01CV750 @ Lenovo QLogic 16Gb Enhanced Gen5 FC Single-port HBA İletişime Geçiniz

01CV750 @ Lenovo QLogic 16Gb Enhanced Gen5 FC Single-port HBA

 01CV750 @ Lenovo QLogic 16Gb Enhanced Gen5 FC Single-port Host Bust Adaptör ..

01CV760 @ Lenovo QLogic 16Gb Enhanced Gen5 FC Dual-port HBA İletişime Geçiniz

01CV760 @ Lenovo QLogic 16Gb Enhanced Gen5 FC Dual-port HBA

 01CV760 @ Lenovo QLogic 16Gb Enhanced Gen5 FC Dual-port Host Bust Adaptor ..

403-BBMT @ QLOGIC 2692 2*16GB Fibre Channel HBA

 403-BBMT # QLOGIC 2560 16GB İki Portlu HBA (Host Bus Adapter), Low ProfileSt..

406-10694 @ QLOGIC 2560 1*8GB Fibre Channel HBA

 406-10694 # QLOGIC 2560 8GB Tek Portlu HBA (Host Bus Adapter)Storage ile sunucular ara..

42D0501 @ Lenovo QLogic 8Gb FC Single-port HBA İletişime Geçiniz
42D0510 @ Lenovo QLogic 8Gb FC Dual-port HBA İletişime Geçiniz
57-1000117-01 @ Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül İletişime Geçiniz

57-1000117-01 @ Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : 57-1000117-01 Form SFP+ Fiber..

I350-T2 @ Intel 2 Port Gigabit Pci-E Server Ethernet Kart İletişime Geçiniz
I350-T4 @ Intel 4 Port Gigabit Pci-E Server Ethernet Kart İletişime Geçiniz

LREC9260PF-SFP @ Desktop Tipi PCIe Gigabit SFP Fiber Optik Network Kartı

LREC9260PF-SFP @ Desktop Tipi PCIe Gigabit SFP Fiber Optik Network Arayüz Kartı - NICTemel ..

LREC9802BF-2SFP+ @ Sunucu Tipi Fiber Optik PCI Express Kart 2Port 10G SFP+

LREC9802BF-2SFP+ 10Gbps 10Gbe PCI-E x8 Dual SFP+ Fiber NIC Server Adapter NIC (Intel 82599ES ..

LREC9811BT @ 1Port 10Gbase-T PCIe Sunucu NIC Kartı

LREC9811BT @ Server Tipi 10Gbps PCI Expres 2Port 10GBase-T RJ45 Kart PCIe 3.0 x4 ..

LREC9812BT @ 2Port 10Gbase-T PCIe Sunucu NIC Kartı

LREC9812BT @ Server Tipi 10Gbps PCI Expres 2Port 10GBase-T RJ45 Kart PCIe 3.0 x4 ..

LREC9902BF-2QSFP+ Server Tipi PCI Expres F/O 2Port 40G QSFP

LREC9902BF-2QSFP+ Sunucu Tipi PCIe 2Port 40G QSFP Fiber Optik Ethernet Network Adaptör..

LRES1014PF-2QSFP28 @ PCIe x16 Dual-port 100G QSFP28 Ethernet Network Adapter İletişime Geçiniz

LRES1014PF-2QSFP28 @ PCIe x16 Dual-port 100G QSFP28 Ethernet Network Adapter

 LRES1014PF-2QSFP28 Sunucu Tipi PCIe 2Port 100G QSFP28 Fiber Optik Ethernet Network Ad..