HP Uyumlu SFP

HP Uyumlu SFP

Aruba ve HP Switchlerle Uyumlu GBIC SX, LX Modüller

Göster:
Sırala:
AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül İletişime Geçiniz

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

HP AJ718A 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : AJ718A Form SFP+ Fiber Kanal FC ..

CLR-8G-SRH @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate HP uyumlu

 CLR-8G-SRH # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate, V..

CLR-GES-C100H @ 1000Base-T RJ45 Bakır SFP Modül 100m HP

 CLR-GES-C100H # 10/100/1000Base-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP transceiver modül, HP..

J9283D @ HPE X242 10G SFP+ to SFP+ DAC Kablo 3m İletişime Geçiniz

J9283D @ HPE X242 10G SFP+ to SFP+ DAC Kablo 3m

 J9283D # HPE X242 10G SFP+ to SFP+ Direct Attached Copper Cable 3m  ..

CLR-GES-B20HB @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-GES-B20HB # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: ..