Gigabit SFP Modül

Gigabit SFP Modül
Göster:
Sırala:

CLR-GES-C100 @ 1000Base-T RJ45 Bakır SFP Modül 100m

 CLR-GES-C100 # 10/100/1000Base-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP transceiver modülB..

CLR-GES-C100H @ 1000Base-T RJ45 Bakır SFP Modül 100m HP

 CLR-GES-C100H # 10/100/1000Base-T RJ45 Bakır çıkışlı SFP transceiver modül, HP..

CLR-GES-SXL @ Gigabit SFP Modül 1000Base-SX LC Duplex MM 1310nm 1km

 CLR-GES-SXL # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-SX, uzun mesafeli LRMMultimo..

CLR-GES-B20A @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-GES-B20A # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..

CLR-GES-B20B @ Tek Core BiDi SFP Modül 1000Base-BX LC Simplex SM 20km

 CLR-GES-B20B # Gigabit SFP transceiver modül 1000Base-BX, tek kıl BiDi SFP TX: 1..