SFP Modül

SFP Modül
Cisco , HP , Avaya, Jünper gibi tüm markalarla uyumlu ethernet switch, router, firewall ve veri depolama sistemleri için fiber optik SFP ve bakır SFP Modüller. 100M /1G SFP, 10G SFP+ , 40G QSFP ve 100G QSFP28 , 200G QSFP56 Ethernet , Fiber Kanal , SDH ve diğer SFP modüller.
Göster:
Sırala:

10GBase-SR XFP Modül @ CLR-XFP-TG01

CLR-XFP-TG01 # 10Gbps 10GBase-SR XFP Module MM 850nm LC Duplex 300Mt# Teknik Bilgiler..

10Gbps 10GBase-LR XFP Module SM 1310nm 10km @ CLR-XFP-TG02

CLR-XFP-TG02 # 10Gbps 10GBase-LR XFP Module SM 1310nm 10km# Temel Teknik BilgilerFor..

200G Ethernet QSFP56 200GBase-LR4 Dual Single Mode Fiber LC # CLR-THS-LR4 İletişime Geçiniz

200G Ethernet QSFP56 200GBase-LR4 Dual Single Mode Fiber LC # CLR-THS-LR4

 200GBASE-LR4 QSFP56 SMF single mode modül DSP version200 Gigabit ethernet veri hı..

200G Ethernet QSFP56 200GBase-SR4 MPO Multimode # CLR-THS-SR4 İletişime Geçiniz

200G Ethernet QSFP56 200GBase-SR4 MPO Multimode # CLR-THS-SR4

 200GBASE-SR4 QSFP56 MMF multi mode modül DSP version200 Gigabit ethernet veri hız..

407-10942 @ 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 850nm 300m

 407-10942 # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-SRMultimode, Duplex LC..

57-1000117-01 @ Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül İletişime Geçiniz

57-1000117-01 @ Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

Brocade 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : 57-1000117-01 Form SFP+ Fiber..

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül İletişime Geçiniz

AJ718A @ HP 8G Fiber Kanal SFP+ Modül

HP AJ718A 8G Fiber Kanal SFP+ Modül MultimodeP/N : AJ718A Form SFP+ Fiber Kanal FC ..

CLR-8G-LR @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate

 CLR-8G-LR # Fiber Channel Singlemode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-ra..

CLR-8G-SR @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate

 CLR-8G-SR # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rat..

CLR-8G-SRH @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate HP uyumlu

 CLR-8G-SRH # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate, V..