FTTH Kablolama

FTTH Kablolama

FTTH ( Eve Kadar Fiber) Uygulamalarında kullanılan cihazlar, ek kutuları, el aletleri, konnektörler ve kablolar.

Göster:
Sırala:
DRH-SCS @ DIN Rail Fiber Optik Adaptör Tutucu İletişime Geçiniz

DRH-SCS @ DIN Rail Fiber Optik Adaptör Tutucu

 DRH-SCS # DIN Raylı Panolarda Fiber Optik Adaptör Tutucu Endüstriye..

ON-FTTH-B02 @ Dahili Tip Fiber Optik Plastik Ek Kutusu 2Port SC Simplex

ON-FTTH-B02 @ Dahili Tip Fiber Optik Plastik Ek Kutusu 2Port SC Simplex - Onet Kablolama S..

CLR-VFL-10 @ 650nm 10mW Fiber Optik Işık Test Cihazı

 CLR-VFL-10 # 650nm 10mW Metal Fiber Optik Işık Test Cihazı, 10km, Görün&uum..

F11301T @ Yüksek Kaliteli 3 Delikli Fiber Optik Kablo Sıyırıcı

 F11301T # Yüksek Kaliteli 3 Delikli Fiber Optik Kablo Sıyırıcı250mikron,&nbs..

TTK-3250 @ Fiber Optik Epoxy Sonlandırma Kiti - 38 Parça İletişime Geçiniz

TTK-3250 @ Fiber Optik Epoxy Sonlandırma Kiti - 38 Parça

 TTK-3250 @ Fiber Optik Epoxy Sonlandırma Kiti - 38 Parça Fiber Optik k..

CLR-OFS-100C @ Fiber Optik Cleaver

 CLR-OFS-100C # High Precision Fiber Optic CleaverFiber Optik Kesici Fiber..

Drop Kablo OBK 1 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A211 İletişime Geçiniz

Drop Kablo OBK 1 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A211

 FODC-A211 # 1 Core Singlemode Fiber Optik Drop Kablo, G657A2, OBK KabloB&uum..

Drop Kablo OBK 2 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A212 İletişime Geçiniz

Drop Kablo OBK 2 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A212

 FODC-A212 # 2 Core Singlemode Fiber Optik Drop Kablo, G657A2Bükme, çe..

Drop Kablo OBK Askı Telli 1 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A251 İletişime Geçiniz

Drop Kablo OBK Askı Telli 1 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A251

 FODC-A251 # 1 Core Singlemode Fiber Optik Askı Telli Drop Kablo, G657A2, OBK Kab..

Drop Kablo OBK Askı Telli 2 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A252 İletişime Geçiniz

Drop Kablo OBK Askı Telli 2 Core G657A2 Singlemode @ FODC-A252

 FODC-A252 # 2 Core Singlemode Fiber Optik Askı Telli Drop Kablo, G657A2, OBK Kab..

Fiber Optik Drop Kablo Soyucu

Jonard FOD-2000 Fiber Optik Drop Kablo SoyucuFiber optik drop kablolar için tasarlanmış, ..

Fiber Optik Drop Kablo Soyucu @ CP-FB01 İletişime Geçiniz

Fiber Optik Drop Kablo Soyucu @ CP-FB01

 Pro'skit CP-FB01 Fiber Optik Drop Kablo Sıyırıcı 3.1x2.0mm FTTH daml..

ON-FCF-SC100S @ SC/UPC SM Simplex Fiber Optik Fast Konnektör

 ON-FCP-SC100S # SC/UPC Singlemode Simplex Fiber Optik Fast KonnektörFiber op..

ON-FCF-SC100A @ SC/APC SM Simplex Fiber Optik Fast Konnektör

 ON-FCP-SC100A # SC/APC Singlemode Simplex Fiber Optik Fast KonnektörFiber op..