IEC61850 & EN50155

IEC61850 & EN50155

IEC61850 ve EN50155 endüstriyel standartlarında, yönetilebilir, endüstriyel ethernet switchler

Göster:
Sırala:
EN50155 Switch 10 Port M12 24-48 VDC @ EKI-9510G-2GL İletişime Geçiniz
EN50155 Switch 10 Port M12 72-96-110 VDC @ EKI-9510G-2GH İletişime Geçiniz
EN50155 Switch 8 Port POE M12 + 2 Port M12 24-48 VDC @ EKI-9510G-2GPL İletişime Geçiniz
EN50155 Switch 8 Port POE M12 + 2 Port M12 72-96-110 VDC @ EKI-9510G-2GPH İletişime Geçiniz
IEC61850 Switch 16 Port RJ45 + 4 Port SFP + 8 Port Combo 48VDC @ EKI-9228G-8CMI İletişime Geçiniz
IEC61850 Switch 16 Port RJ45 + 4 Port SFP + 8 Port Combo AC/DC @ EKI-9228G-8COI İletişime Geçiniz
IEC61850 Switch 20 Port SFP + 6 Port RJ45 Yönetilebilir 48V @ EKI-9226G-20FMI İletişime Geçiniz
IEC61850 Switch 20 Port SFP + 6 Port RJ45 Yönetilebilir AC/DC @ EKI-9226G-20FOI İletişime Geçiniz
M12 Endüstriyel Switch 8 Port M12 +  2 Port LC Port Yönetilebilir IP67 @ CLR-WIES-1005N İletişime Geçiniz
MES5000 Serisi @ IEC61850 Yönetilebilir Ethernet Ring Switch 28 port İletişime Geçiniz

MES5000 Serisi @ IEC61850 Yönetilebilir Ethernet Ring Switch 28 port

 MES5000 Serisi # IEC61850, Yönetilebilir, 28 port Endüstriyel Ethernet Switch, R..

MES600 Serisi @ IEC61850 8 port Yönetilebilir Ethernet Ring Switch 4-port RS-232/485/422 İletişime Geçiniz
TNS5800 Serisi @ EN50155 M12 Tip Konnektörlü Layer3 Ethernet Ring Switch 12 port İletişime Geçiniz
Waterproof Endüstriyel PoE Switch 8 Port M12 + 2 Port LC Duplex SM IP67 @ CLR-WIES-1005P İletişime Geçiniz