ON-USB-C3050F @ USB3.0 AOC Kablo MM Fiber 50m

İletişime Geçiniz ON-USB-C3050F @ USB3.0 AOC Kablo MM Fiber 50m

 

 

ON-USB-C3025F uygulama resmi

 

 

ON-USB-C3050F # USB3.0 AOC (Active Optical Cable) Multimode 50m

 

Her iki ucu USB 3.0 modül ile fabrikasyon olarak sonlandırılmış 5Gbps hızında veri iletimi gerçekleştiren fiber optik AOC Kablodur.

Klasik USB kablolarının iletim mesafeleri çok kısadır. Uzun mesafeye USB bağlantısı gerçekleştirmek gerektiğinde, USB extender (mesafe uzatıcı) kullanmak gerekir. USB3.0 AOC mesafe uzatma kablosu kullanılarak, 100m'ye kadar hem zayıflamasız hem de elektromagnetik alan etkilerinden arınmış bir USB haberleşmesi yapılabilir.

ON-USB-C3050F USB3.0 AOC kablonun uçlarına USB modülü fabrikasyon olarak monte edilmiştir. Ürün USB bacağından giriş yapan elektriksel sinyali optik sinyale dönüştürerek (EO dönüşüm), multimode fiber kablo ile karşıya iletir. Karşıdaki USB modül gelen optik sinyali alıp tekrar elektriksel USB sinyaline dönüştürür (OE dönüşüm).

 

Teknik Özellikler

  • Multimode
  • OM2 (50/125μ) optik kablo ile 100m haberleşme mesafesi
  • 5Gbps hızında veri transferi
  • USB3.0 - USB3.0
  • Daha düşük USB versiyonlarını desteklemez
  • 850nm VCSEL optik verici ve PIN photo-detector optik alıcı
  • Windows, MacOS, and Linux dahil tüm işletim sistemlerini destekler.
  • İlave USB Hub kullanılarak bağlantı yapılan cihaz sayısı artırılabilir.
  • Artırılmış EMI performansı için metal kasa.

 

Kullanım Alanları

kullanım alanları▪ Endüstriyel Kontrol Sistemleri
▪ Dijital İmzalama
▪ Akıllı Ev Network Entegrasyonu
▪ Tıbbi Cihazların Haberleşmesi
▪ KVM Mesafe Uzatma
▪ Uzak Masaüstü USB 3.0 Bağlantıları
▪ Güvenlik: web kamera, erişim kontrol
▪ USB 3.0 Cihaz Paylaşımı: print, scan, storage

 

Model Bilgileri
Ürün KoduON-USB-C3050F
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik Kablo
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM2
Haberleşme Mesafesi<100m
Fiber SayısıSingle - 1 core
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Uygulama TipiAOC - Active Optical Cable
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm
Besleme Voltajı (Vcc)5V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN Photo Detector
DAC/AOC Kablo Özellikleri
Uzunluk50m
Veri Transfer Hızı5Gbps
Transceiver Modülü 1USB3.0 Male Type A
Transceiver Modülü 2USB3.0 Male Type A
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı0°C ~ 70 °C

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1070
  • Ürün Kodu: ON-USB-C3050F
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz
Satın alabilmek için asgari adet: 10

Etiketler: AOC