ON-PCS-S11502 @ SC-FC SM Simplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 2m

ON-PCS-S11502 @ SC-FC SM Simplex OS1 9/125μ LSZH Patch Cord 2m

 

ON-PCS-S11502 # SC/UPC-FC/UPC SM Simplex OS1 9/125μ LSZH 2m Fiber Optik Patch Kablo

OS1 patch cordlar yüksek bandgenişliği gerektiren ethernet uygulamalarında, patch panel (sonlandırma paneli) ile ağ cihazı arasında veya cihaz-cihaz arası bağlantıda kullanılırlar. Singlemode uygulamaları destekleyen Ethernet ve Fiber ağları üzerinden yüksek hızlı, yüksek bant genişliğinde veri iletimi için 9/125μ fiber içerir.

  • 1000Base-LX, 10GBase-LR, 40GBase-LR4, 100GBase-LR4

Datacenter, Enterprise ağlar, Telekom Odaları, Bulut (Cloud) Depolama Sunucu bağlantıları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir. Yüksek veri taşıma kapasitesine sahip olması sebebiyle kablo karmaşalarından kurtulmanızı sağlar.

Temel Özellikler

  • Singlemode 
  • OS1 ( 9/125μ )
  • Konnektör Tipi A: SC/UPC
  • Konnektör Tipi B: FC/UPC
  • Simplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Model Bilgileri
Ürün KoduON-PCS-S11502
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber StandardıOS1
Uzunluk2m
Fiber SayısıSimplex
Dış KılıfLSZH
RenkSarı
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad9/125μ
Konnektör Tipi ASC/UPC
Konnektör Tipi BFC/UPC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 624
  • Ürün Kodu: ON-PCS-S11502
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: OS1, fiber patch cord, SC-FC