ON-PCD-M27701 @ ST-ST MM Duplex OM2 50/125μ LSZH Patch Cord 1m

ON-PCD-M27701 @ ST-ST MM Duplex OM2 50/125μ LSZH Patch Cord 1m

 

ON-PCD-M27701​ # ST/UPC-ST/UPC Multimode OM2 50/125μ Duplex LSZH 1m Fiber Optik Patch Kablo

OM2 patch cordlar yüksek bandgenişliği gerektiren ethernet uygulamalarında, patch panel (sonlandırma paneli) ile ağ cihazı arasında veya cihaz-cihaz arası bağlantıda kullanılırlar. Multimode uygulamaları destekleyen Ethernet ve Fiber ağları üzerinden yüksek hızlı, yüksek bant genişliğinde veri iletimi için 50/125μ fiber içerir.

  • 1000Base-SX, 10GBase-SR

Datacenter, Enterprise ağlar, Telekom Odaları, Bulut (Cloud) Depolama Sunucu bağlantıları gibi çok geniş kullanım alanına sahiptir. Yüksek veri taşıma kapasitesine sahip olması sebebiyle kablo karmaşalarından kurtulmanızı sağlar.

Temel Özellikler

  • Multimode 
  • OM2 ( 50/125μ )
  • Konnektör Tipi A: ST/UPC
  • Konnektör Tipi B: ST/UPC
  • Duplex
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Model Bilgileri
Ürün KoduON-PCD-M27701
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM2
Uzunluk1m
Fiber SayısıDuplex
Dış KılıfLSZH
RenkTuruncu
Fiber Optik Patch Cord Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör Tipi AST/UPC
Konnektör Tipi BST/UPC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 939
  • Ürün Kodu: ON-PCD-M27701
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: OM2, fiber patch cord, ST-ST