ON-MPO-TS22XXF @ Fiber Optik 24 Core Singlemode OS2 MPO Trunk Kablo

İletişime Geçiniz ON-MPO-TS22XXF @ Fiber Optik 24 Core Singlemode OS2 MPO Trunk Kablo

 

24 Core Singlemode OS2 MPO Trunk kabloları aşağıdaki sipariş kodları ile sipariş edebilirsiniz

 

ON-MPO-TS2205FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 5M
ON-MPO-TS2210FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 10M
ON-MPO-TS2215FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 15M
ON-MPO-TS2220FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 20M
ON-MPO-TS2225FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 25M
ON-MPO-TS2230FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 30M
ON-MPO-TS2240FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 40M
ON-MPO-TS2250FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 50M
ON-MPO-TS2275FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 75M
ON-MPO-TS2200FMPO Female /MPO Female Fiber Optic Trunk Cable 24Core SM OS2 PA 100M

 

 

 

 

ON-MPO-TS22XXF @ 22 core MPO Dişi-MPO Dişi Singlemode OS2 Trunk Kablo

Her iki ucu MPO dişi konnektörle sonlandırılmış fiberlerinin bağlantısı Polarite A tipinde yapılmış trunk kablolarıdır.

 

Temel Özellikler

  • Konnektör A : MPO Dişi (Pinsiz)
  • Konnektör B : MPO Dişi (Pinsiz)
  • MPO Tipi 24 Core
  • Polarite A Tipi
  • Fiber Tipi Singlemode OS2 (9/125)

Polarite A

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 433
  • Ürün Kodu: ON-MPO-TS22XXF
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: MTP/MPO