ON-FPT-SCM300 @ SC/UPC MM OM3 50/125μ LSZH Pigtail 1m

ON-FPT-SCM300 @ SC/UPC MM OM3 50/125μ LSZH Pigtail 1m

 

ON-FPT-SCM300 # SC/UPC MM OM3 50/125μ LSZH 1m Fiber Optik Pigtail

Fiber optik pigtailler ODF, fiber terminasyon kutusu, Fiber optik patch panel ve dağıtım kutusu gibi fiber optik yönetim ekipmanlarında kullanılır.

Pigtailler, “physical contact zirconia ceramic ferrule” konnektörleriyle sonlandırılmakta ve yüksek iletim kalitesini garantileyen hassas fabrika montajı ve parlatma teknikleriyle üretilmektedir.

SC/UPC fiber optik pigtaillerin bir ucu SC fiber optik konektör ile sonlandırılmış, diğer ucu fiber optik kabloya eklenmek üzere boş bırakılmıştır. Fusion splice için uygundur. 

Temel Özellikler

  • Multimode 
  • OM3 ( 50/125μ )
  • SC/UPC Konnektör
  • Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
  • Insertion Loss < 0.5dB 
  • Return Loss > 55dB
Model Bilgileri
Ürün KoduON-FPT-SCM300
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode
Fiber StandardıOM3
Uzunluk1m
Dış KılıfLSZH
RenkTurkuaz
Fiber Optik Pigtail Özellikleri
Core/Clad50/125μ
Konnektör TipiSC/UPC
Insertion Loss< 0.5dB
Return Loss> 55dB

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 544
  • Ürün Kodu: ON-FPT-SCM300
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: OM3, fiber pigtail, SC/UPC