200G Ethernet QSFP56 200GBase-SR4 MPO Multimode # CLR-THS-SR4

İletişime Geçiniz 200G Ethernet QSFP56 200GBase-SR4 MPO Multimode # CLR-THS-SR4

 

CLR-THS-SR4 QSFP56 transceiver modülün optik bağlantılarında kullanılan MPO patch kabloları incelemek için tıklayın.

 

 

 

200GBASE-SR4 QSFP56 MMF multi mode modül DSP version

200 Gigabit ethernet veri hızı

MPO12 Erkek bağlantı noktası

70m OM3 mmf kaboda, 100m OM4 multimode kabloda haberleşme mesafesi

CLR-THS-SR4 QSFP56 transceiver modülden çıkan 200Gbit'lik veri, optik ortamda iletilirken, her biri 53Gbps hızında toplam 4 farklı çift fiber kıl ile, full duplex olarak, taşınır. Bu 4 adet kanal ile taşınan optik sinyal karşı taraftaki QSFP56 modüle ulaştığında, tekrar birleştirilerek, toplamda 212,5Gbps veri hızında elektriksel sinyale dönüştürülür. (Multi-Lane Çok kanallı veri iletişimi)

Veri bağlantısı, 12 pinli MPO konnektör ile sağlanır. Her bir 53G kanal için bu MPO konnektör içindeki 2'şer adet multimode kıl kullanılır. Dolayısıyla MPO konnektörün içinde toplamda 8 pin aktiftir. Diğer 4 pin boştadır. MPO12 tip bağlantı kafasındaki sıralı halde bulunan 12 adet pinden soldaki dörtlü ve sağdaki dörtlü sıra kullanılır. Ortadaki 4'lü ise boştadır. Aşağıdaki şekil MPO12 konnektör kafasını göstermektedir;

 

MPO12 pinout diyagramı

CLR-THS-SR4 QSFP56 modül üzerinde bulunan MPO12 erkek fiber optik bağlantı noktası

 

İki QSFP28 modülü patch cord ile birbirine bağlamak gerektiğinde Polarite B MPO ara bağlantı kablosu seçilmelidir.

Switch, Router, Server ve PCI NIC üreticileri olan, Cisco, Avaya, Juniper, Enterasys, Huawei, D-Link, Planet, Repotec, TG-Net, Moxa, TP-Link, Allied Telesis, Zyxel, Dell, Edgecore, Gigamon, Netgear, Alkatel ve Etherwan gibi birçok marka ile uyumludur.

50/125 OM4 Multimode fiber optik kablo ile 100m, haberleşme mesafesine sahiptir. OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) standartları ve IEEE802.3cd 200GBASE-SR4 spesifikasyonları ile uyumludur.     

 

Optik Çıkış ve Giriş Blok Diagramı

 

qsfp56 optik blok diagramı

 

 

Teknik Özellikler

  • Toplamda Data Bit Hızı 212.5Gb/s (Gigabit Ethernet 200Gbps)
  • 200G PAM4 DSP Modülü
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • 200GAUI-4 elektriksel arayüz
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc: 850nm (Spectrum: 840/860 nm TX, 840/860 nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM4 50/125 multimode optik kabloda 100m, OM3 50/125 multimode optik kabloda 70m
  • Fiber Optik OM3, OM4 Multimode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü MPO Erkek (12-ribbon MPO Dişi fiber patchcord bağlanır)
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • Güç tüketimi <5W
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • IEEE802.3cd 200GBASE-SR4 Ethernet (PAM4)

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-THS-SR4
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM3, OM4, OM5
Haberleşme Mesafesi100m / OM4 kabloda, 70m OM3 MMF kabloda
Fiber Sayısı8 core / 12 pinli MPO konnektör içinde
Fiber Konnektör TipiMPO Erkek (12-ribbon MPO Dişi fiber patchcord bağlanır)
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuQSFP56
Uygulama Tipi200 Gigabit Ethernet
Veri Hızı212.5Gbps
Optik Standardı200GBase-SR4
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 840/860 nm TX, 840/860 nm RX)
Spectral Genişlik - RMS (∆λ)0.6nm
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-6 ~ 6dBm / Her bir kanal için
Extinction Ratio (ER)3dB
Alış Hassasiyeti-7dBm / Her bir kanal için
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 310
  • Ürün Kodu: CLR-THS-SR4
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: multimode transceiver, 200G QSFP56