CLR-OVA-60FC @ Fiber Optik Ayarlanabilir Attenuator 2,5dB ~ 60dB

CLR-OVA-60FC @ Fiber Optik Ayarlanabilir Attenuator 2,5dB ~ 60dB

 

Ürün web linkiÜretici resmi web sitesinde ürünü inceleyin
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CLR-OVA-60FC # Fiber Optik Ayarlanabilir Zayıflatıcı, 2,5dB ~ 60dB, 1260nm ~ 1650nm

SDH, PDH, DWDM ve CATV sistemlerinin saha kurulumlarında alış hassasiyet değerlerini test etmek amacıyla kullanılır. Zayıflatma değeri cihaz üzerinden ayarlanabilmektedir.

 

Temel Özellikler

  • Singlemode
  • Zayıflama Dalgaboyu Aralığı 1260nm ~ 1650nm
  • Fiber Konnektörü FC/UPC
  • Optik  Dalgaboyları 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
  • Ölçüm Aralığı  2,5dB ~ 60dB
  • Insertion Loss 2,5dB
  • Return Loss  35dB (tipik değer 40dB)
Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-OVA-60FC
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Fiber Konnektör TipiFC/UPC
Fiber Optik Test ve Ölçüm Cihazı Özellikleri
Ölçüm Aralığı2,5dB ~ 60dB
Optik Dalgaboyları1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı0℃ ~ 40℃
Boyut180 x 90 x 36,5 mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 655
  • Ürün Kodu: CLR-OVA-60FC
  • Stok Durumu: Stokta var