CLR-MCF-M2S @ Fast Ethernet Fiber Mode Çevirici SC to SC

CLR-MCF-M2S @ Fast Ethernet Fiber Mode Çevirici SC to SC

 

CLR-MCF-M2S # 100Base-FX MM 1310nm to 100Base-FX SM 1310nm 20km Mode Çevirici  SC

İki adet SC optik portundan birisi multimode 100Mmbps 1310nm, diğeri ise singlemode 100Mbps 1310nm çalışır.

Aralarında mode dönüşümü yapılacak olan optik hatlardan, multimode olanı multimode SC port ile irtibatlanır, singlemode olanı ise singlemode SC port ile irtibatlanır.

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-MCF-M2S
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuMultimode & Singlemode
Fiber Sayısı2 core
Ethernet Fiber Media Çevirici Özellikleri
Fiber Portu2*100M SC
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı -10~55ºC
Power GirişiHarici, 5VDC, 1A
Montaj ŞekliDesktop
Boyut70(E) x 94(B) x 26(Y)

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1282
  • Ürün Kodu: CLR-MCF-M2S
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: mode converter