10*RJ45 (9-10 802.3bt) + 4*SFP Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch # CLR-IES-7114P

İletişime Geçiniz 10*RJ45 (9-10 802.3bt)  + 4*SFP Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch # CLR-IES-7114P

 

Port Definition10 Gigabit PoE Ports (9-10 Ports Support BT) +  4 Gigabit SFP slots + 1 Console Port
  
  
  
Network ProtocolsIEEE802.3
IEEE802.3u
IEEE802.3z
IEEE802.3ab
IEEE802.3x
IEEE802.1d
IEEE802.1w
  
  
  
POE ParametersPOE Standard:   IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE802.3bt
Single PoE Port   Power Output:
Max: 15.4 W (IEEE 802.3af)
Max: 30 W (IEEE 802.3at)
Max:90 W (IEEE 802.3bt)
PoE Compatibility:   IEEE 802.3af / at / bt adaptive
POE Power Output: DC48-55V
POE Power   Pin:1/2- ; 3/6+ (bt:1/2-    3/6+ ;4/5+    7/8-)
  
  
  
Network Media10BASE-T: Cat5UTP(≤250 M)
100BASE-TX: Cat5 or aboveUTP(≤100 M)
1000BASE-TX: Cat5 or aboveUTP(≤100 M)
  
  
  
Fiber MediaMulti-mode:850nm,1310nm  Transmission Distance: 550m/2Km
Single-mode:1310nm,1550nm  Transmission Distance: 20/40/60/80/100/120Km
  
  
  
Power SupplyInput Voltage: DC48~55V
Type of input: 4 PINs terminal block (V1+V1- V2+ V2-)
  
  
  
Physical structureIndustrial Grade Protection: IP40
Installation:DIN Rail
Product weight: 1 Kg  Package weight:1.3Kg (Without power)
Produc Dimensions(L×W×H): 188mm*130mm*64mm
Package Dimensions(L×W×H): 250mm×210mm×88mm
Standard packing(L×W×H): 608mm×500mm×435mm
  
  
  
Working EnvironmentOperating temperature: -40~85℃
Storage temperature: -40~85℃
Humidity: 5%~95 % ( No condensation)
  
  
  
Industry StandardsEMI: FCC Part 15, CISPR (EN55032) class A
EMS: EN61000-4-2 (ESD)
EN61000-4-4 (EFT)
EN61000-4-5 (Surge)
Shock: IEC 60068-2-27
Free fall: IEC 60068-2-32
Vibration: IEC 60068-2-6
  
  
  
CertificationCE mark, commercial
FCC Part 15 Class B
VCCI Class B
EN 55032, Class A
  
  
  
MTBF100,000 Hours
  
  
  
Packing list1.Industrial grade switch: 1 Set
2.Instruction manual: 1PCS
3.Certificate, warranty card: 1PCS
4.Serial cable:1PCS
5.Operation manual CD:1 PCS
  
  
  
HardwareParameters
Bandwidth56Gbps
PacketBufferMemory4M
Chip SolutionVSC7425
Packet Forwarding Rate25.28Mpps
MAC8K
Forwarding ModeStore-And-Forward
  
  
  
L2 management
Port managementSupport enable / disable port
Support speed, duplex, MTU setting, etc.
Support flow control flow control settings
Support port mirroring.
Support port in / out direction
Support port speed limit
Support port isolation setting
Unknown unicast, multicast, broadcast storm suppression
  
  
  
STPStandard Spanning   Tree (STP) 802.1d
Rapid Spanning   Tree (RSTP) 802.1w
Multiple Spanning Tree (MSTP) 802.1s
  
  
  
Ring Network ProtocolERPS
  
  
  
Link AggregationSupport static   manual aggregation
Support LACP dynamic convergence
  
  
  
VLANSupport Port based VLAN and IEEE 802.1Q VLAN
IGMP  SnoopingSupport static add / delete
  
  
  
MACSupport static add   / delete
MAC address   learning limit
Support dynamic aging time settings
  
  
  
L3 ( Layer 3 Switching ) and Router Function
Interface   ConfigurationSupport virtual   VLAN interface
ARPSupport check ARP
Router FunctionStatic Router
  
  
  
Extended Functions
ACLbased on the   source MAC, destination MAC, protocol type, source IP, destination IP, L4   port number
Support time-range time management
  
  
  
QOSbased on 802.1p   (COS) classification
Based on DSCP   classification
Based on the   source IP, destination IP, port number classification
Support SP, WRR,   DRR scheduling strategy
Support traffic speed limit CAR
  
  
  
LLDPsupports LLDP link discovery protocol
User SettingSupport add/delete   user
LogUser login,   operation, status, event log
Port securityDyning Gasp, Snmp Trap
  
  
  
Attack PreventionDOS defense
Support for CPU   protection, limited to send CPU message rate
ARP binding (IP, MAC, PORT binding)
  
  
  
System ManagementDevice reset, configuration save/restore, upgrade management, time   setting, etc.
  
  
  
Management Functions
CLISupport serial command line management
TELNETSupport serial command line management
SSHSupport SSHv1/2 remote management
SNMPSupport v1/2/3
WEBSupport two layers of settings
PoEPOE Power management

 

 

 

CLR-IES-7114P @ 8 Port Gigabit RJ45 PoE + 2 Port 90W PoE RJ45 + 4*SFP Yönetilebilir Endüstriyel Switch 802.3af/at/bt, Static Routing

 

IP40 endüstriyel koruma sınıfında, DIN-Rail ray montajlı, yönetilebilen, Gigabitethernet PoE Layer3 ağ anahtarı. RING desteği.

High POE switch. İlk 8 port IEEE 802.3af/at (15W, 30W) 9-10 nolu portlar IEEE 802.3bt (90W) PoE güç sağlayabilir.

Zorlu endüstriyel ortamlarda, kesintisiz ve yüksek performansla çalışabilecek şekilde tasarlanmış olup sallanma, sarsıntı gibi ağır dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Ayrıca elektromanyetik etkiler minimize edilmiştir. IP Tabanlı CCTV Güvenlik kamera sistemleri, Mobese, otomasyon ve askeri projelerde yüksek performans sağlar.

POE destekli RJ45 bakır portlar IP kamera, VoIP Telefon ve Access Point gibi 48V DC ile beslenen PD cihazların enerji ve data bağlantısı içindir. 

Cihaz ITU-T G.8032 standardına uygun şekilde ERPS (Ethernet Ring Protection Switching) ring yapısında çalışabilir. Ring topolojisindeki herhangi bir veri linki koptuğunda 50ms'den kısa sürede diğer yöne doğru veri iletimini aktarabilir. Bu sayede kesintisiz bir ağ kurulmuş olur.

Aşağıdaki şekilde RING bağlantısı görülebilir:

RING topoloji

ITU-T G.8032 Ethernet Ring Protection Switching, Layer 2 katmanındaki RING topolojilerinde koruma anahtarlama mekanizmalarını yerine getirme işlevine sahip protokolleri belirler.

Ethernet ağlarında çeşitli bağlantı tercihleri yapılırken, loop oluşumuna açık topolojiler söz konusudur. Bu topolojilerden birisi de RING'dir.

Loop, yani döngü oluşmasına izin verdiğiniz taktirde, ethernet ağınızın herhangi bir noktasında başlayan bir broadcast (örneğin bir ARP isteği) tüm ağınızdaki loop biçiminde çalışmakta olan switchlerden, tekrarlanarak yayılacağı için, ağınız kilitlenecektir. Çünkü switchler broadcast fırtınası ile uğraşmaktan, gerçek trafiği iletemez hale geleceklerdir.

Aslına bakarsanız loop (döngü), fiziksel olarak çok kullanışlı ancak sanal olarak engellenmesi veya daha doğru bir deyimle yönetilmesi gereken bir olgudur. RING dediğimiz topoloji  de, tam olarak bu fiziksel döngü şeklindeki bağlantıyı nasıl yönteceğimizi belirleyen ERPS standardını kullanmaktadır.

 

Not: Power Supply ayrıca alınmalıdır. 

 

Anahtar Özellikleri

  • Bakır ethernet bağlantıları yapmak için 10 adet 1G RJ45 port.
  • af/at PoE destekli RJ45 port sayısı 8 adet. 15.4W, 30W
  • bt PoE destekli RJ45 port sayısı 2 adet. 90W
  • POE Power Pinleri, (af/at: 1/2- ; 3/6+),(bt:1/2- 3/6+ ;4/5+ 7/8-)
  • Fiber optik ethernet bağlantıları yapmak için 4 adet 1G destekli SFP yuva.
  • Dual core veya single core tüm 1000Base-FX SFP modüllerini destekler
  • Fiber optik haberleşme mesafesi kullanılan SFP modül tipine göre değişir.
  • RJ45 portların çalışma hızları 10/100/1000Mbps (1000Base-Tx). Auto-negotiate.
  • RJ45 portlar çapraz veya düz kablo bağlantısını otomatik olarak algılar. MDI/MDI-X auto crossover.
  • RJ45 portlar yapılan bağlantıların half veya full duplex olduğunu otomatik olarak algılar. Auto-negotiate.
  • RJ45 PoE destekli portlar IEEE 802.3af, IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) standartlarına uygundur.
  • RJ45 portlarından kendisine bağlı olan ağ cihazlarının PoE destekli olup olmadığını otomatik olarak algılar. Eğer PoE destekli (PD - Powered Device) bir cihaz yoksa, porttaki PoE çıkışını kapalı tutar.
  • İki adet 48VDC güç girişi bulunmalıdır. Bunlar yedekli olarak çalışır. 6-pin terminal blok ile bağlantı yapılır.
  • Üzerindeki güç girişlerine ters polarite kablo bağlantısı yapılsa bile cihaz bunu algılayabilir ve kendini korumaya alır. (Reverse Polarity Protection)
  • Anahtarlama Kapasitesi 56Gbps
  • Paket iletim hızı (Forwarding Speed) 25,28Mpps/port
  • MAC Adres Tablosu büyüklüğü 8K
  • Paket Tampon Bellek Alanı 4M
  • Cihaz "store and forward" yöntemi ile iletim yapar.
  • Loop önleme mekanizmaları olan STP (802.1D), RSTP (802.1w), MSTP (802.1s), ERPS protokollerini destekler
  • ITU-T G.8032, ERPS Ring desteği - link kesintisi durumunda 50ms'de ringi otomatik yeniler
  • L2+ fonksiyonlarına sahiptir.
  • Yönetilebilir bir anahtardır. web arayüzü (GUI), RS232 konsol portu (CLI), telnet ve SSH ile yönetilebilir.
  • L3 seviyesinde manuel olarak ROUTE girilebilir. Static routing desteği.
  • Link Aggregation mevcut
  • Endüstriyel tip olan anahtarın çalışma sıcaklık aralığı -40°C ~ 80°C
  • IP40 endüstriyel koruma sınıfına uygun yapıdadır.
  • Fansız soğutma
  • DIN-Rail montajlı. 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-IES-7114P
BirimiAdet
Birlikte Çalışma48VDC besleme kaynağı ayrıca alınmalıdır.
Genel Teknik Özellikler
Koruma SınıfıIP40
RJ45 Auto MDI/MDI-XEvet
RJ45 Oto Duplex ModeEvet
RJ45 Oto Hız AyarıEvet
Ethernet Switch Özellikleri
Switch TipiEndüstriyel
YönetimKonsol (CLI), Web, SNMP, Layer3
Toplam Aktif Port14 port
Fiber Portu4*Gigabit SFP Slot
POE'siz Port Sayısı0
POE'li Port Sayısı10*10/100/1000M RJ45
POE StandardıIEEE 802.3af/at/bt
Port Başına PoE Gücü15,4W / 30W / 90W
POE Pin Bağlantısı(af/at: 1/2- ; 3/6+),(bt:1/2- 3/6+ ;4/5+ 7/8-)
RING DesteğiEvet
Anahtarlama Kapasitesi56Gbps
Paket İletim Hızı25,28Mpps
MAC Adres Tablosu Büyüklüğü8K
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-40 °C ~ 80 °C
Power Girişi2*48VDC (Yedekli)
Montaj ŞekliDIN Rail
Boyut48 x 120 x 157mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 290
  • Ürün Kodu: CLR-IES-7114P
  • Stok Durumu: İletişime Geçiniz

Etiketler: poe switch, yönetilebilir, gigabitethernet switch, 8 port poe, high poe, ring switch