CLR-HDV-A502 @ 2 Kanal 5 Megapixel AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici

CLR-HDV-A502 @ 2 Kanal 5 Megapixel AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici

 

 

CLR-HDV-A502 uygulaması

 

 

CLR-HDV-A502 # 2 Kanal 5MP AHD Video + PTZ Data Fiber Optik Çevirici, FC, SM, 20km, Rack-mount

CLR-HDV-A502 model mumaralı CCTV analog AHD 5 mega pixel video fiber optik konvertör, UHD ve Full HD analog video çıkışlı CCTV güvenlik kameralarını fiber optik kablo üzerinden DVR kayıt cihazına taşımaya yarar. 

Ayrıca HD CVI ve HD TVI kameralar ile uyumludur.

5 megapixel Ultra HD (2592 × 1944) AHD görüntüyü destekler

Set içinde bulunan TRANSMITTER (verici) ünitesi kameraların bulunduğu sahada konumlandırılır. Kameralardan gelen koaksiyel kablolar BNC konnektörle Transmitter cihaza irtibatlanır. Transitterın fiber çıkışında ise SC/FC/ST konnektör opsiyonları mevcuttur. Bu optik konnektör üzerinden fiber hatta bağlantı yapılır. Transmitter koaks-fiber dönüşümü yaparak video sinyalini fiber hatta bindirir.

RECEIVER (alıcı) ünitesi ise merkezi noktadaki DVR kayıt cihazının yanında konumlandırılır. Sahadaki kamera lokasyonundan gelen fiber hat, receiver cihazının optik girişine bağlanır. Fiber-koaks dönüşümü yapan receiverın BNC çıkışları ise koaksiyel patch cordlar ile DVR'ın video-in portlarına irtibatlanır.

Kameraların uzaktan PTZ (pan tilt zoom) kontrolü ise video optik çevirici setinin RS485 data kanalından gerçekleştirilir. Hem TX hem de RX cihazlarındaki kontaklara 2-telli RS485 (+) ve (-) uşları bağlanarak ters yönde PTZ datası iletilebilir.

 

Teknik Özellikler

  • Fiber Optik Konnektör Tipi FC/UPC'dir
  • SC/UPC ve ST/UPC opsiyoneldir.
  • F/O Port İletim Hızı 3Gbps'dir.
  • Optik Haberleşme mesafesi 20km'nin üzerindedir.
  • AHD Video Konnektörü BNC Dişi Tip.
  • Tek Core Singlemode F/O kablo ile çalışır.
  • Giriş Video Formatını Otomatik Tanıma
  • Analog UHD Video 2592 × 1944P Desteği
  • Sıkıştırılmamış Anlık Video Aktarımı
  • Tak Çalıştır. Optik ya da elektriksel taraflarda herhangi bir ayar gerektirmez.
  • Özel ASIC Dizayn
  • Durum Gösterge Ledleri
  • Besleme 12VDC. ( Güç adaptörü cihaz ile birlikte verilmektedir)
  • PTZ için RS485 Data Bağlantısı
  • Alıcı + Verici set olarak ambalaj 
  • Rack montajı yapılır

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-HDV-A502
BirimiSet
Set İçeriğiTransmitter ve Receiver takım halinde
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Optik DalgaboyuTX:1310nm RX:1550nm (Bi-Di)
Fiber Portu1*FC Simplex
Haberleşme Mesafesi20km
Fiber SayısıSingle - 1 core
Video Optik Çevirici Özellikleri
Analog Video Portu2*BNC 75Ω Unbalanced
Video Giriş-Çıkış Voltajı1VP-P
Video Bandgenişliği50MHz
Video Örnek Bandgenişliği10 bit dijital kodlama
Video Örnekleme Frekansı108MHz
Uyumlu Video FormatlarıAHD 4K UHD
Video Aktarım BiçimiSıkıştırılmamış - uncompressed
Kontrol Data SinyaliRS485
Kontrol Datası İletim YönüTek yön (reverse data)
Kontrol Datası Bağlantı Portu2 Pin Terminal Blok
Kontrol Datası Veri Hızı0 ~ 250kbps
Kontrol Datası BER≤10E-12
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-10~55ºC
Power GirişiHarici, 5VDC, 2A
Montaj ŞekliDesktop & Duvar-montaj
Boyut 104 (E) x 104 (B) x 28 (Y) mm
Dosya Adı
CLR-HDV-xx Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 944
  • Ürün Kodu: CLR-HDV-A502
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: analog video çevirici, 2 kanal video, AHD