CLR-BAF-11B @ 1 Kanal Balanced XLR Audio SM Fiber optik Çift Yönlü Çevirici

CLR-BAF-11B @ 1 Kanal Balanced XLR Audio SM Fiber optik Çift Yönlü Çevirici

 

CLR-BAF-11B balanced XLR fiber optik çevirici multimode OM2 kablo ile 0 ~ 500 m'ye aktarım yapabilmektedir.

 

 

CLR-BAF-11B # 1 Kanal Audio Balanced XLR Singlemode SC Mesafe Uzatıcı, Bidirectional

Balanced XLR Audio ses sinyalini singlemode fiber optik kablo üzerinden çift yönlü olarak başka bir noktaya aktarır. Alıcı ve verici olarak karşılıklı set olarak çalışır. Vericide 1 Port XLR dişi ses girişi ve 1 port XLR erkek ses çıkışı varken alıcıda da 1 port XLR erkek ses çıkışı ve 1 port XLR dişi ses girişi vardır. Bu şekilde tek fiber üzerinden çift yönlü olarak ses aktarımı yapılmaktadır. 1 core singlemode fiber kablo ile çalışır. Sinyali sıkıştırılmamış şekilde ilettiği için yüksek kaliteli bir iletim gerçekleştirilir. 

Sahne, Tiyatro, Stadyumlar, Tema Parkları, Yayın/Stüdyo, CCTV ses ve Profesyonel AV uygulamaları vb. uygulamalarda kullanılır ve desktop veya duvara montaj kurulumlar için kullanılabilir.

 

Balanced Audio Özellikleri

  • 1 Kanal Bi Direction Audio ( Çift Yönlü)
  • 16-Bit Digitally Encoded
  • Audio Giriş Konnektörü XLR Dişi / Female
  • Audio Çıkış Konnektörü XLR Erkek / Male
  • Giriş / Çıkış Empedansı 10K Ohm
  • Maksimum Giriş/Çıkış Voltajı 1.0Vp-p
  • Frekans Cevabı 20 Hz~24kHz @±3dB
  • Örnekleme 48kHz
  • Sinyal Gürültü Oranı SNR > 80dB

​​

 

Fiber Optik Port Özellikleri

  • Optik Dalga Boyu 1310nm&1470nm~1610nm
  • Fiber Kablo Tipi 9/125u single mode
  • Fiber Optik Konnektör FC /ST /SC /LC (opsiyonel)
  • Fiber Çıkış Gücü -14 ~ -8dBm / -5~0dBm
  • Fiber Portu Alış Hassasiyeti -30dBm
  • Haberleşme Mesafesi 0~20KM/40KM/60KM/80KM (SM)

 

Port Diyagramı

 

Boyutlandırma

 

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-BAF-11B
BirimiSet
Set İçeriğiAlıcı&Verici
Genel Teknik Özellikler
Fiber ModuSinglemode
Haberleşme Mesafesi20 km
Fiber Konnektör TipiSC/UPC
Audio Çevirici Özellikleri
Ses İletim YönüBidirectional (Çift Yönlü)
Audio Giriş Portu1*XLR Dişi (Verici), 1*XLR Dişi (Alıcı)
Audio Çıkış Portu1*XLR Erkek (Verici), 1*XLR Erkek (Alıcı)
Örnekleme Hızı48 KHz
İşaret Gürültü Oranı≥ 80 dB
Giriş/Çıkış Empedansı10K Ohm Balanced
Frekans Aralığı20Hz- 24 KHz
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı-20°C ~ +75°C
Montaj ŞekliDesktop, Duvara montaj
Boyut168 × 154 × 45 mm

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 978
  • Ürün Kodu: CLR-BAF-11B
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: Balanced Audio Çevirici