CLR-8G-SRH @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate HP uyumlu

CLR-8G-SRH @ Fiber Channel SFP+ Modül 8Gbps multirate HP uyumlu

 

CLR-8G-SRH # Fiber Channel Multimode SFP+ Modül 2.125/4.25/8.5Gbps Multi-rate, Veri Depolama Sistemleri

Storage SFP+, Duplex LC konnektörlü, 850nm dalgaboyu, 300m haberleşme mesafesi, HP uyumlu

Multi Rate 2.125/4.25/8.5Gbp/s Fibre Channel (Tri-rate)

 

CLR-8G-SRH model numaralı fiber optik 8 Gig fiber kanal, çok-hızlı SFP+ transceiver modül, veri depolama sistemlerinde Storage SAN / NAS ağlarında sunucu-sunucu arası replikasyon bağlantılarında kullanılır. 

Multimode çalışmakta olup, OM3 Fiber Optik kablo ile haberleşme mesafesi 300m'dir.

​​Multirate çalışır 2.125/4.25/8.5Gbps (tri-rate) Fiber Channel hızlarını desteklemektedir.

OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

Class I Laser güvenlik seviyesi gereksinimlerinin tümünü karşılar.

Tüm transceiver modüllerimiz SFP Multi-Source Agreement (MSA) ve SFF-8472 standartlarına uyumludur.     

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Fiber Kanal 2.125/4.25/8.5 Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:850nm (Spectrum: 840/860nm TX, 840/860nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM3 50/125 multimode optik kabloda 300m
  • Fiber Optik OM3 ve OM4 muti mode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Optik Arayüz IEEE 802.3ae ile uyumlu
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu
  • Lazer Güvenlik Sınıfı : Class I 

 

Uygulama Alanları

  • Veri Depolama - Storage sistemleri SAN / NAS

 

Model Bilgileri
Ürün KoduCLR-8G-SRH
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM3, OM4
Haberleşme Mesafesi300m
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP+
Uygulama TipiFiber Channel
Veri Hızı2.125/4.25/8.5Gbs multi-rate
Optik Standardı-
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 840/860nm TX, 840/860nm RX)
Ortalama Çıkış Gücü (Pout)-6,5 ~ -1 dBm
Extinction Ratio (ER)3,5dB
Alış Hassasiyeti-11,1dBm
Alıcı Aşırı yük seviyesi-0,1dBm
Besleme Voltajı (Vcc)3.3V
Laser Transmitter TipiVCSEL
Optik Sinyal DedektörüPIN photodiode
DDM DesteğiEvet
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 1490
  • Ürün Kodu: CLR-8G-SRH
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: multimode transceiver, Fiber Channel SFP+, HP uyumlu