CLR Networks

CLR Networks küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlara yönelik ağ çözümleri global üreticisidir. Özellikle endüstriyel ve ticari ethernet POE switchler konusunda uzmanlaşmıştır.

CLR Netwoks'ün yeni nesil, yüksek teknoloji ve güvenilir ürünler sunuyor olması müşterileri için geleceğin anahtarıdır.

İnovasyon yönelimli kurumsal vizyonu, bilişim sektöründeki liderliğini sürekli ileriye odaklanarak sürdürmektir. Bu vizyonu gerçekleştirmek için üstlendiği misyon, her bir müşterisini en gelişmiş çözümlerle donatarak onların rakiplerine karşı daima bir adım önde olmalarını sağlamaktır.

CLR Networks ürün portföyünde transmisyon sistemlerinden IP tabanlı ağ ürünlerine, güvenlik çözümlerinden otomasyon ürünlerine, genişband iletişimden endüstriyel ethernet sistemlerine, görüntüden sese, IP gözetleme sistemlerinden kablosuz çözümlere kadar çok sayıda ürün grubu bulunmaktadır.


Göster:
Sırala:
CLR-MCR-1402 @ Media Converter Rack 19" 2U 14-Slot Dual DC Power İletişime Geçiniz

1 Kanal AHD Video Optik Çevirici + PTZ Data 1080P # CLR-AHD-1FHD

 CLR-AHD-1FHD # 1 Kanal 1080P Full HD AHD Video + PTZ Data Fiber Optik ÇeviriciC..

10 Port Gigabit RJ45  + 4*SFP Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch # CLR-IES-7214P İletişime Geçiniz
10*RJ45 (9-10 802.3bt)  + 4*SFP Yönetilebilir Endüstriyel PoE Switch # CLR-IES-7114P İletişime Geçiniz

10/100M Ethernet over E1 PRI 2Mbps @ CLR-EoE1-11

CLR-EoE1-11 @  1Port 10/100M Ethernet to E1 PRI 2Mbps Çevirici CLR-EoE1-11 ..

10G CWDM SFP+ İletişime Geçiniz

10G CWDM SFP+

 10G CWDM SFP+ Fiber Optik Modüller 10G Ethernet, 10G Fibre Channel, SDH STM-64 ve OTN..

10G DWDM SFP+ Modül İletişime Geçiniz

10G DWDM SFP+ Modül

 10G DWDM SFP+ Modül 10G DWDM SFP+ optik transceiver modüller, 10G E..

10G Switch 10G Managed 24*RJ45 4*SFP+ @ CLR-SWT-2404

 CLR-SWT-2404 # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount24 Port Gigabit RJ45 ..

10G Switch 24 RJ45 POE + 4 SFP+ L3 Managed @ CLR-SWT-L328P

 CLR-SWT-L328P # Yönetilebilir Gigabit PoE 10G Switch, Rack-mount24 Port..

10G Switch 24 RJ45 POE + 8 SFP + 4 SFP+ Managed @ CLR-SWT-2412P

 CLR-SWT-2412P # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount24 Port PoE RJ45 + 8..

10G Switch 4 RJ45 + 24 SFP + 4 SFP+ Managed @ CLR-SWT-4244F

 CLR-SWT-4244F # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount4 Port RJ45 + 24 Por..

10G Switch 48 Port RJ45 PoE + 4 Port SFP+ Managed @ CLR-SWT-4804P İletişime Geçiniz

10G Switch 48 Port RJ45 PoE + 4 Port SFP+ Managed @ CLR-SWT-4804P

 CLR-SWT-4804P # Yönetilebilir POE 10G Switch, Rack-mount48 Port PoE RJ45 + 4..

10G Switch 48*1G RJ45 4*10G SFP+ Managed @ CLR-SWT-4804

 CLR-SWT-4804 # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount4 Port SFP+ (10Gbit) ..

10G Switch 8 RJ45 + 12 SFP+ L2 Managed @ CLR-SWT-7520F İletişime Geçiniz

10G Switch 8 RJ45 + 12 SFP+ L2 Managed @ CLR-SWT-7520F

 CLR-SWT-7520F # Yönetilebilir Ethernet 10G Switch, Rack-mount8 Port Gigabit RJ45 ..

10GBase-SR XFP Modül @ CLR-XFP-TG01

CLR-XFP-TG01 # 10Gbps 10GBase-SR XFP Module MM 850nm LC Duplex 300Mt# Teknik Bilgiler..