407-10942 @ 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 850nm 300m

407-10942 @ 10GBase-SR SFP+ Modül LC Duplex Multimode 850nm 300m

 

407-10942 # 10 Gigabit SFP+ transceiver modül 10GBase-SR

Multimode, Duplex LC konnektörlü, 850nm dalgaboyu, 300m haberleşme mesafesi

 

407-10942 model numaralı fiber optik 10 Gig SFP+ transceiver modül, merkez/omurga ağ anahtarları, kenar anahtarlar, PCI NIC Kartları,  routerlar ve sunucular üzerindeki SFP+ yuvalarına takılır. Optik sinyal alış verişini gerçekleştir.

10 Gigabit Ethernet LAN/WAN/MAN uygulamalarında ve diğer optik transmisyon sistemlerinde Switch-Switch, Switch-Router, PC-Switch ve Router-Server arasında optik arayüz sağlar.

Data-rate olarak 10,3125Gbps veri hızında çalışır.

50/125 OM2 Multimode fiber optik kablo ile 300m haberleşme mesafesine sahiptir. OM2, OM3 ve OM4 multimode fiber optik kablolara ile çalışır.

 

Teknik Özellikler

  • Data Hızı Gigabit Ethernet 10,3125 Gbps
  • Optik Çıkış Lazer Tipi VCSEL
  • Optik Alış Sinyal Algılama PIN Işık Dedektörü
  • Fiber Optik Merkez Dalga Boyu λc:850nm (Spectrum: 840/860nm TX, 840/860nm RX)
  • Optik Haberleşme Mesafesi OM3 50/125 multimode optik kabloda 300m
  • Fiber Optik OM2, OM3, OM4 Multimode kablolar
  • Fiber Optik Konnektörü LC Duplex - Dual Fiber 
  • Optik Arayüz IEEE 802.3ae ile uyumlu
  • Tak Çalıştır (Hot-Pluggable)
  • Çalışma Sıcaklığı 0 ~ 70°C
  • Besleme Voltajı +3.3V
  • DDM Özelliği (Digital Diagnostic Monitoring) Çıkış Gücü, Optik Alış Gücü ve Modül Sıcaklığının monitör edilmesi
  • SFF-8472 Uyumlu
  • SFP MSA Uyumlu

 

Uygulama Alanları

  • 10 Gigabit Ethernet
  • Switch - Switch ara bağlantıları
  • Router - Server ara bağlantıları
  • PCI Network Interface Kartları

 

Model Bilgileri
Ürün Kodu407-10942
BirimiAdet
Genel Teknik Özellikler
Transmisyon OrtamıFiber Optik
Fiber ModuMultimode
Optik Dalgaboyu850nm
Fiber StandardıOM2, OM3, OM4
Haberleşme Mesafesi300m / OM3 kabloda
Fiber SayısıDual - 2 core
Fiber Konnektör TipiLC Duplex
Fiber Optik Transceiver Modül Özellikleri
Modül FormuSFP+
Uygulama Tipi10G Ethernet
Veri Hızı10,3125 Gbps
Optik Standardı10GBase-SR
Optik Merkez Dalgaboyu (λc)850nm (Spectrum: 840/860nm TX, 840/860nm RX)
Diğer Özellikler
Çalışma Sıcaklığı 0~70ºC
Dosya Adı
407-10942 Katalogİndir

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • Görünüm: 849
  • Ürün Kodu: 407-10942
  • Stok Durumu: Stokta var

Etiketler: multimode transceiver, 10G SFP